Su ACUVUE Aplicaciones

110

Free Twoje ACUVUE® Apps Download For PC Full Version

Twoje ACUVUE®

Twoje ACUVUE® Apps Latest Download For PC Windows.Twoje ACUVUE® Apps Full Version Download for PC.Descargar Twoje ACUVUE® Apps for PC Windows 7/8/10/XP.Twoje ACUVUE® zostało stworzone z myślą o osobach regularnie korzystających z produktów ACUVUE® od Johnson & Johnson, jak również tych, którzy zamierzają wypróbować soczewki kontaktowe po raz pierwszy. W aplikacji znajdziesz najnowsze oferty promocyjne, które można realizować w salonach optycznych w całej Polsce. Rejestrując się w programie lojalnościowym, możesz liczyć na atrakcyjne zniżki i pakiety zakupowe, a także zaproszenia na badanie wzroku. Twoje ACUVUE® przypomni Ci, kiedy przyjdzie czas na wymianę kontaktów i dostarczy przydatną wiedzę na temat zdrowego korzystania z soczewek optycznych.

Zadbaj o swój wzrok i pobierz aplikację dedykowaną w całości trosce o Twoje oczy. Dostępne dla użytkowników oferty obejmują główne produkty marki ACUVUE®, w tym soczewki jednodniowe ACUVUE® OASYS 1-Day i 1-DAY ACUVUE® MOIST oraz płyny do soczewek.

Jak działa aplikacja Twoje ACUVUE®?

Do aplikacji możesz zarejestrować się poprzez adres e-mail, swoje konto Google lub Facebooka. Po prawidłowym zalogowaniu otrzymasz szansę dołączenia do programu lojalnościowego Moje ACUVUE® oraz dostęp do aktualnych ofert. Przy każdej promocji możesz znaleźć na mapie salon optyczny, w którym ta obowiązuje. Żeby zrealizować wybrany voucher promocyjny, udaj się do jednego z salonów optycznych. Tam zostanie Ci udostępniony kod QR, który należy zeskanować. Po zeskanowaniu kodu pokaż ekran sprzedawcy i skorzystaj z oferty.

Aktualne oferty:

Pakiety promocyjne (3+1*, Płyn do soczewek gratis*)
Pakiet na Start (zniżka na badanie wzroku i pierwsze soczewki)*
Standard Jakości ACUVUE® (nauka zdejmowania i zakładania soczewek)*

*Zasady i regulamin promocji na stronie www.acuvue.pl

Program lojalnościowy Moje ACUVUE®:

Punkty za soczewki, soczewki za punkty!
Tylko poprzez naszą aplikację możesz zarejestrować się w programie lojalnościowym Moje ACUVUE® i korzystać ze specjalnych promocji, wymieniać paragony z salonów optycznych na punkty i zdobywać nagrody w postaci opakowań wybranych soczewek kontaktowych ACUVUE®. Jeżeli regularnie zaopatrujesz się w soczewki kontaktowe u ulubionego optyka, program Twoje ACUVUE® jest stworzony dla Ciebie.*

Jak dołączyć do programu?

1. Po rejestracji w aplikacji przejdź do sekcji Program lojalnościowy Moje ACUVUE®.
2. Podaj dane niezbędne do udziału w promocjach i wybierz salon, w którym kupujesz produkty ACUVUE®.
3. Gotowe! Teraz za różne aktywności w obrębie aplikacji będziesz otrzymywać punkty. 500 punktów uprawnia do odbioru nagrody w wybranym salonie optycznym.

Aktualne oferty tylko dla uczestników programu lojalnościowego:

Punkty za zakupy soczewek
Punkty za zakupy płynów i kropli

*Zasady i regulamin promocji na stronie www.acuvue.pl

Inne funkcje aplikacji:
Przypomnienia o konieczności zakupu nowych soczewek
Wszystko o soczewkach (baza wiedzy dla użytkowników produktów ACUVUE®)
Mapa salonów optycznych

Aplikacja Twoje ACUVUE® jest własnością firmy Johnson & Johnson Poland Sp. o.o., ul. Iłżecka 24, 02-135 Warszawa, Polska; Spółka zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m. st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, KRS0000032278, NIP 113-00-20-467, o kapitale zakładowym 39 751 500,00 złotych. Zakres przetwarzania danych osobowych jest dostępny pod adresem www.acuvue.pl/polityka-prywatnosci. © Johnson & Johnson Poland Sp. z o.o. ul. Iłżecka 24, 02-135 Warszawa, 2018

How To Play Twoje ACUVUE® APPS On PC Windows 7/8/10/XP

1.Descargar e instalar Android en el PC emulador,Ordenador portátil,Tablet.Click “Descargar emulador” descargar.

2.Emulador de ejecutar Android en el PC, Ordenador portátil o Tablet.

3.Abrir el emulador de Android para PC,Ordenador portátil,Tablet import the Twoje ACUVUE® Apps file from your PC Into Android Emulator to install it.

4.Instalar Twoje ACUVUE® Aplicaciones para PC Windows.Now se puede jugar Su ACUVUE Aplicaciones en PC.

APK DESCARGAR emuladores DE DESCARGA