سه سوت جابز|نصب اپلیکیشن اندروید استخدام و کاریابی Apps

215

Free سه سوت جابز|نصب اپلیکیشن اندروید استخدام و کاریابی Apps Download For PC Full Version

سه سوت جابز|نصب اپلیکیشن اندروید استخدام و کاریابی

سه سوت جابز|نصب اپلیکیشن اندروید استخدام و کاریابی Apps Latest Download For PC Windows.سه سوت جابز|نصب اپلیکیشن اندروید استخدام و کاریابی Apps Full Version Download for PC.Download سه سوت جابز|نصب اپلیکیشن اندروید استخدام و کاریابی Apps for PC Windows 7/8/10/XP.سه سوت جابز سامانه هوشمند استخدامی و ارتباط مستقیم میان کارجو و کارفرما با امکان مصاحبه آنلاین

سه سوت جابز آسان ترین راه برای یافتن شغل دلخواهتان است. کارجویان می توانند در کوتاه ترین زمان ممکن اطلاعات خود را در سامانه سه سوت جابز ثبت کنند تا توسط الگوریتم هوشمند متناسب ترین فرصت های شغلی به آن ها پیشنهاد گردد. کارفرمایان نیز به راحتی فرصت شغلی خود را سامانه قرار خواهند داد تا الگوریتم پیشرفته سه سوت جابز بر اساس اطلاعات ورودی کارجویان و کارفرمایان، بهترین افراد را برای احراز آن فرصت شغلی معرفی نماید.

در صورت علاقمندی دو طرف، دسترسی به گفت و گوی آنلاین امکانپذیر و کارفرمایان و کارجویان در سامانه سه سوت جابز این فرصت را می یابند که به صورت مستقیم و بدون واسطه با یکدیگر گفت و گو نمایند و بدون اتلاف وقت و یا صرف هزینه رفت و آمد مصاحبه استخدامی خود را آغاز کنند.

سایت و اپلیکیشن سه سوت جابز ۲۸۵ شهر ایران را پوشش می دهد و کارجویان می توانند شهر های مختلف را جهت جستجو فرصت های شغلی مناسب خود انتخاب نمایند. فرصت های شغلی پس از ثبت برای کارجویان به صورت کارت نشان داده خواهد شد که کارجو با کشیدن کارت ها به سمت راست علاقمندی خود را به فرصت های شغلی مشاهده شده اعلام می نماید. در صورت عدم علاقه کارجو، کافیست کارت مربوطه را به سمت چپ صفحه گوشی تلفن همراه خود هدایت کند.

کارفرمایان نیز اطلاعات کارجویان مختلف را به صورت کارت هایی مشاهده می کنند که با کشیدن این کارت ها به راست یا به چپ، علاقمندی یا عدم علاقه به کارجوی مشاهده شده را اعلام می دارند.

دسته بندی مشاغل در سه سوت جابز به صورت زیر است:

مالی و حسابداری

سلامت، آرایشی و بهداشتی

مشاغل خدماتی

اداری، مدیریتی و منابع انسانی

فنی مهندسی و طراحی

کامپیوتر و فناوری اطلاعات (IT)

بازرگانی، خرید، فروش و بازاریابی

تقریبا تمامی زمینه های شغلی در این دسته بندی ها درج گردیده است و کارجویان می توانند متناسب با سوابق شغلی پیشین، مدرک تحصیلی و علاقمندی خود هر زمینه شغلی که مایل باشند را انتخاب نمایند.

کاربران برای درج مهارت های خود به آسانی می توانند از مهارت های پیشنهادی سه سوت جابز که حاصل تجربه چندین ساله متخصصین منابع انسانی و کارشناسان رشته های مختلف است، استفاده کنند. انتخاب دقیق مهارت ها موجب افزایش دقت سامانه و پیشنهاد متناسب ترین فرصت های شغلی به کارجویان و پیشنهاد متناسب ترین کارجویان، به کارفرمایان محترم می گردد.

سه سوت جابز متعهد به رعایت حریم خصوصی کاربران خود است و در صورتی که محل کار فعلی خود را در سامانه مشخص نمایید، اطلاعات شما به کارفرمای فعلی تان نشان داده نخواهد شد. همچنین شما می توانید عکس و مشخصات فردی خود را پنهان نمایید تا فقط درصورتی که یک فرصت شغلی را پسندیدید، عکس و مشخصات فردیتان به کارفرما نشان داده شود.

لطفا در صورت وجود سوال و یا مشکل در هنگام استفاده از سایت و اپلیکیشن سه سوت جابز با واحد پشتیبانی از طریق ایمیل و یا شماره تلفن های زیر تماس حاصل نمایید:

شماره های پشتیبانی: ۸۶۰۲۷۶۴۱ – ۸۶۰۲۸۷۳۶ (۰۲۱)

ایمیل: support@3sootjobs.com

How To Play سه سوت جابز|نصب اپلیکیشن اندروید استخدام و کاریابی APPS On PC Windows 7/8/10/XP

1.Download and Install Android Emulator on PC,Laptop,Tablet.Click “Download Emulator” to download.

2.Run Android Emulator on PC, Laptop or Tablet.

3.Open Android Emulator for PC,Laptop,Tablet import the سه سوت جابز|نصب اپلیکیشن اندروید استخدام و کاریابی Apps file from your PC Into Android Emulator to install it.

4.Install سه سوت جابز|نصب اپلیکیشن اندروید استخدام و کاریابی APPS for PC Windows.Now you can play سه سوت جابز|نصب اپلیکیشن اندروید استخدام و کاریابی Apps on PC.

DOWNLOAD APK    DOWNLOAD EMULATOR